Indonal versus HPV

Agencja IMR advertising by PR tym razem zmierzyła się z wirusem HPV. Podczas konferencji prasowej zagraniczni goście mówili o Indonalu, suplemencie diety walczącym z tym groźnym wirusem.
Dzięki IMR advertising by PR kobiety uzyskały nowe informacje o możliwości zapobiegania i leczenia wirusa HPV, który może powodować raka. Indonal, wart wypróbowania amerykański suplement diety, przychodzi Polkom z pomocą.

Czy można zapobiegać powstawaniu nowotworów?

Wieloletnie amerykańskie badania kliniczne pokazały, iż brokuły, kalafior, kapusta, kalarepa, rzepa, gorczyca, brukiew posiadają silne właściwości antywirusowe: zapobiegają rozwojowi wirusa HPV i wybiórczo niszczą komórki nim zakażone. Naturalny komponent z tych warzyw zamknięto w preparacie o nazwie Indonal.

Agencja IMR advertising by PR otrzymała zlecenie od firmy CA, importującej Indonal do Polski, przeprowadzenia promocji jedynego takiego na rynku suplementu diety. Pierwszym krokiem podjętym przez warszawską agencję było zorganizowanie naukowej konferencji prasowej.

Do stylowej restauracji „Polka” przy Placu Zamkowym w Warszawie, należącej do Magdy Gessler, przybyła liczna grupa dziennikarek z mediów branżowych i kobiecych zainteresowanych zdrowiem.

Z Republiki Czeskiej przyjechała dr Anita Rozvadovska, lekarz ginekolog, która – stosując Indonal – ma kilkuletnie doświadczenie w profilaktyce i leczeniu kobiet zakażonych wirusem HPV. Prezentacja przedstawiona przez dr Rozvadovską wywołała poważne zainteresowanie polskich dziennikarek. Podstawowe pytanie brzmiało: jak działa Indonal i czy rzeczywiście jest skuteczny?

W rozwiewaniu wątpliwości dr Rozvadovskiej pomagał Alexej Murin, prezes firmy Synergia Pharmaceuticals z Bratysławy, dzięki której Indonal trafił do Unii Europejskiej oraz dr Wadim Iwanow.

Zagraniczni goście przedstawili, liczącą kilkaset pozycji, literaturę przedmiotu powstałą w rezultacie naukowych badań m.in. w USA, Kanadzie, Japonii, Rosji. Wynika z nich, że Indonal zapobiega rozwijaniu się wirusa HPV oraz potrafi leczyć zaatakowane nim komórki. Opinie naukowców potwierdzają lekarze zalecający swoim pacjentkom Indonal do walki z wirusem HPV i jego skutkami.

Należy jednak zaznaczyć, iż Indonal nie jest lekarstwem, a jedynie jednym ze skuteczniejszych elementów walki z HPV.

Wyczerpane tak poważnym tematem przedstawicielki mediów wzmocniły siły witalne organizmu smacznym menu przygotowanym przez „Polkę”.