Pocałunek Anioła

Wiek dojrzały, starość to mądrość, spokój, wyrozumiałość, zdrowie. Starość może oznaczać radość. Mamy specyfik, który łagodnie przyczynia się do spowolniania procesu starzenia. To istny „pocałunek anioła”, którym dysponuje IMR advertising by PR.

Nowoczesny styl życia to pośpiech i stres. Biologiczne mechanizmy obronne organizmu pracują coraz intensywniej. Codziennie dostarczane paliwo ma coraz mniej niezbędnych składników odżywczych.

Nie dbając o zdrowe życie bezwiednie przyspieszamy starzenie się organizmu. Odczuwamy zmęczenie wewnętrzne, którego zewnętrznym zwierciadłem jest wygląd naszej skóry i cery. Z każdym dniem szybko zużywamy się i starzejemy. Tych procesów nie można zatrzymać, ale można je spowolnić. Najskuteczniejsze efekty daje troska zespołowa – kobiety i mężczyzny.

Wiedzieliśmy, iż przyciągniemy uwagę, ale nie przypuszczaliśmy, że aż tak! I to o godzinie 9.30! Tak licznie dziennikarki przybyły na śniadanie prasowe z „pocałunkiem anioła” do „Bacio Di Angelo” – mówi Monika Iskandar z IMR advertising by PR.  

Aniołem był Alphol – przeciwstarzeniowy suplement diety, a pocałunki rozdawał jego producent – Tymofarm.

Ucieczka przed starością nie ma sensu. 

Jednak, bezrefleksyjne poddawanie się upływowi czasu na wskroś obnaża nasze nienowoczesne spojrzenie na świat. Młody wygląd i takież samopoczucie wcale nie muszą być efektem chirurgicznej medycyny przeciwstarzeniowej. O samozadowolenie z życia można zadbać mniej inwazyjnie, bezboleśnie i bez skutków ubocznych pojawiających się po kilku latach. Jednym z dobrych przeciwstarzeniowych suplementów diety jest Alphol. Odnowiony przez Tymofarm wiosenny wizerunek preparatu zachęca już samym wyglądem do spróbowania zawartości. Alphol odżywia, regeneruje i chroni wszystkie komórki kobiecego organizmu, co widać na skórze, a szczególnie efektownie wygląda cera.

Jeszcze całkiem często się zdarza, że współczesne kobiety idą przez życie z męskimi partnerami. Tymofarm pomyślał i o nich, rewolucjonizując suplement diety Promen, czyli zastępując konieczność codziennego zażywania dwóch kapsułek – jedną. Suplement zawiera aktywne substancje wspomagające energię, witalność i płodność. Daj mu Promen, a będziesz miała męskiego mężczyznę!

Działanie Alpholu i Promenu naukowym autorytetem wspierał uznany dietetyk, prof. Dariusz Włodarek. Lekkie i urozmaicone śniadanie upływało w coraz bardziej rozluźnionej atmosferze. Nagle, gdy w całej dzielnicy Warszawa Śródmieście zgasło na kilkanaście minut światło, a na stołach zapłonęły świece, niektóre dziennikarki doznały uczucia cofania się w czasie.

Musnął je pocałunek anioła.